Korona’dan hayatlarını kaybedenler için mevlid-i şerif okundu

Korona’dan hayatlarını kaybedenler için mevlid-i şerif okundu NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Müftülüğü tarafından Şifa Camii’nde başta sağlık çalışanları olmak üzere koronavirüs sebebiyle hayatını kaybeden tüm vatandaşlar için mevlit programı düzenlendi. Tüm dünyada etkili olan Covid-19 pandemisine karşı maske, mesafe ve hijyen kuralları gözetilerek düzenlenen mevlit programına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Cuma namazı öncesi Şifa Camii’nde başlayan […]

 Korona’dan hayatlarını kaybedenler için mevlid-i şerif okundu

11.01.2021 - 10:07

Güncelleme : 11.01.2021 - 10:07

Korona’dan hayatlarını kaybedenler için mevlid-i şerif okundu

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Müftülüğü tarafından Şifa Camii’nde başta sağlık çalışanları olmak üzere koronavirüs sebebiyle hayatını kaybeden tüm vatandaşlar için mevlit programı düzenlendi.

Tüm dünyada etkili olan Covid-19 pandemisine karşı maske, mesafe ve hijyen kuralları gözetilerek düzenlenen mevlit programına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Cuma namazı öncesi Şifa Camii’nde başlayan programda, Nevşehir İl Müftülüğü ilahi grubu tarafından Mevlid-i Şerif, Kur’an-ı Kerim ve salâvatlar okundu.

Yapılan hatm-i şeriflerin duası İl Müftüsü Ahmet Celalettin Altunkaya tarafından yapılarak, başta sağlık çalışanları olmak üzere Covid-19 sebebiyle hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımızın ruhlarına bağışlandı.

Kılınan Cuma namazı sonrası Nevşehir Belediyesi ve hayırseverler tarafından cami çıkışında verilen ikramların ardından program sona erdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın