DOĞADAN TOPLADIĞIMIZ MALZEMELER İLE TASARIM YAPTIK

ALTINYILDIZ KREŞ VE ANAOKULUNDA DOĞADAN TOPLADIĞIMIZ MALZEMELER İLE TASARIM YAPTIK   Altınyıldız Kreş öğrencileri doğada gezi- gözlem yaparak hayal güçlerini kullanacakları el-göz koordinasyonu geliştirebilecekleri bir proje yaptılar. Topladıkları malzemeler ile çok eğlenceli bir ders yapıldı. Doğada gezerek buldukları malzemeleri heyecanla toplamak ve onları projelerinde kullanmak çocuklarımızın çok hoşuna gitti. Doğa ile iç içe olmak gözlem […]

 DOĞADAN TOPLADIĞIMIZ MALZEMELER İLE TASARIM YAPTIK

04.02.2021 - 10:19

Güncelleme : 04.02.2021 - 10:19

ALTINYILDIZ KREŞ VE ANAOKULUNDA DOĞADAN TOPLADIĞIMIZ MALZEMELER İLE TASARIM YAPTIK

 

Altınyıldız Kreş öğrencileri doğada gezi- gözlem yaparak hayal güçlerini kullanacakları el-göz koordinasyonu geliştirebilecekleri bir proje yaptılar. Topladıkları malzemeler ile çok eğlenceli bir ders yapıldı. Doğada gezerek buldukları malzemeleri heyecanla toplamak ve onları projelerinde kullanmak çocuklarımızın çok hoşuna gitti. Doğa ile iç içe olmak gözlem yapmak keyifliydi. Projemiz sayesinde işbirliği, yardımlaşma, paylaşma ve bilişsel yeteneklerimiz geliştirildi.

Açık hava etkinlikleri sadece sıcak havalarda gerçekleştirilmeksizin her mevsim çocuğun doğaya ihtiyacı olduğunu, doğada vakit geçirilmesine imkân sağlanmalıdır.

Mutlu çocukların okulu Altınyıldız Kreş ve Anaokulunda çocuklar hep mutlu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın