Koçak’tan Kaymaklı ve Sulusaray belediyelerine ziyaret

Koçak’tan Kaymaklı ve Sulusaray belediyelerine ziyaret NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Halk Eğitim Merkezi Müdürü Fedakar Koçak, ile müdür yardımcıları Mehmet Yıldırım ve Ayşegül Sönmez, merkeze uzak, köy ve kasabalara daha etkili hizmet götürebilmek amacıyla Kaymaklı Belediye Başkanı Harun Çekiç ile bir görüşme gerçekleştirdi. Kaymaklı Kasabasında, Kaymaklı halkına hizmet amacıyla açılabilecek kurslar görüşüldü. Koçak, halka daha etkili hizmet […]

 Koçak’tan Kaymaklı ve Sulusaray belediyelerine ziyaret

25.02.2021 - 6:29

Güncelleme : 25.02.2021 - 6:29

Koçak’tan Kaymaklı ve Sulusaray belediyelerine ziyaret

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Halk Eğitim Merkezi Müdürü Fedakar Koçak, ile müdür yardımcıları Mehmet Yıldırım ve Ayşegül Sönmez, merkeze uzak, köy ve kasabalara daha etkili hizmet götürebilmek amacıyla Kaymaklı Belediye Başkanı Harun Çekiç ile bir görüşme gerçekleştirdi. Kaymaklı Kasabasında, Kaymaklı halkına hizmet amacıyla açılabilecek kurslar görüşüldü.

Koçak, halka daha etkili hizmet verebilmek amacıyla Sulusaray Belediye Başkanı Bayram Yılmaz ile bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşmede Sulusaray Belediyesi ile işbirliği halinde Sulusaray halkına yönelik açılabilecek kurslar görüşüldü.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın