Kaymaklı’da bayramlaşma

Kaymaklı’da bayramlaşma NEVŞEHİR(MHA) Salgın sürecinde vakaların artışa geçmesini de dikkate alan Kaymaklı Belediyesi bayramlaşma programını bölgenin en önemli turistik alanlarından biri olan yeraltı şehri önünde, açık hava da yaptı. Kaymaklı belediye başkanı Harun Çekiç, “Meydanda önce vatandaşlarımızla bayramlaştık, ardından yaşlılarımızın ellerini öptük. Bayram birlikte güzel” dedi. Bu arada Başkan Çekiç, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ü […]

 Kaymaklı’da bayramlaşma

26.07.2021 - 10:48

Güncelleme : 26.07.2021 - 10:48

Kaymaklı’da bayramlaşma

NEVŞEHİR(MHA) Salgın sürecinde vakaların artışa geçmesini de dikkate alan Kaymaklı Belediyesi bayramlaşma programını bölgenin en önemli turistik alanlarından biri olan yeraltı şehri önünde, açık hava da yaptı.

Kaymaklı belediye başkanı Harun Çekiç, “Meydanda önce vatandaşlarımızla bayramlaştık, ardından yaşlılarımızın ellerini öptük. Bayram birlikte güzel” dedi.

Bu arada Başkan Çekiç, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ü “Dünyanın Gezilebilir En Büyük Yeraltı Şehri’nde, Kaymaklı da ağırladı.

Öte yandan Kaymaklı Belediye Başkanı Harun Çekiç, bayram süresince kasaba genelinde ziyaretlerde bulunarak halkın bayramını kutladı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın