Kaymaklı İlkokulunda özel eğitim sınıfı açıldı

Kaymaklı İlkokulunda özel eğitim sınıfı açıldı NEVŞEHİR(MHA) Öğrenci Velisi – Hayırsever tarafından Kaymaklı İlkokulunda özel eğitim sınıfının ihtiyaçları karşılanarak sınıf öğrencilerin hizmetine açıldı. Açılışa Belediye Başkanı Harun Çekiç, Başkan yardımcısı İbrahim Karakoyun, hayırsever Cevat- Mehmet Karakoyun, okul aile birliği başkanı Samet Kavrayan katıldı. Açılışın ardından Merhum İbrahim Karakoyun ve merhume Cemile Karakoyun’a hayır dualar edildi. […]

 Kaymaklı İlkokulunda özel eğitim sınıfı açıldı

09.04.2021 - 9:42

Güncelleme : 09.04.2021 - 9:42

Kaymaklı İlkokulunda özel eğitim sınıfı açıldı

NEVŞEHİR(MHA) Öğrenci Velisi – Hayırsever tarafından Kaymaklı İlkokulunda özel eğitim sınıfının ihtiyaçları karşılanarak sınıf öğrencilerin hizmetine açıldı.

Açılışa Belediye Başkanı Harun Çekiç, Başkan yardımcısı İbrahim Karakoyun, hayırsever Cevat- Mehmet Karakoyun, okul aile birliği başkanı Samet Kavrayan katıldı.

Açılışın ardından Merhum İbrahim Karakoyun ve merhume Cemile Karakoyun’a hayır dualar edildi. Daha sonra sınıfa geçilerek öğrencilerle bir araya gelen belediye başkanı ve hayırseverler öğrencilere hediyeler verdi.

Öğrencilerde kendi el emekleri hediyelerini hayırseverlere verdiler. Okul müdürü Uğur Çelebi emeklerinden dolayı hayırseverlere plaket takdim etti ve yapmış oldukları özel eğitim sınıfı için Karakoyun ailesine teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın