Kaymakam Öner öğrencilere kurumu tanıttı

Kaymakam Öner öğrencilere kurumu tanıttı NEVŞEHİR(MHA) Avanos Alaeddin İlkokulu Okul Müdürü Şenol Arslantürk ve Anasınıfı Öğretmeni Ayça Çeltik eşliğinde ilçe kurumlarını ziyaret edip, kişisel gelişimlerine katkı sağlayan Anasınıfı Öğrencileri, Kaymakam Olgun Öner’i ziyaret etti. Ziyarette minik öğrencilerimizle yakından ilgilenen Kaymakam, onlarla sohbet ederek bir yandan da okul çalışmaları hakkında bilgi aldı. Okul öncesi eğitimin, geleceğin […]

 Kaymakam Öner öğrencilere kurumu tanıttı

13.05.2022 - 8:11

Güncelleme : 13.05.2022 - 8:11

Kaymakam Öner öğrencilere kurumu tanıttı

NEVŞEHİR(MHA) Avanos Alaeddin İlkokulu Okul Müdürü Şenol Arslantürk ve Anasınıfı Öğretmeni Ayça Çeltik eşliğinde ilçe kurumlarını ziyaret edip, kişisel gelişimlerine katkı sağlayan Anasınıfı Öğrencileri, Kaymakam Olgun Öner’i ziyaret etti.

Ziyarette minik öğrencilerimizle yakından ilgilenen Kaymakam, onlarla sohbet ederek bir yandan da okul çalışmaları hakkında bilgi aldı. Okul öncesi eğitimin, geleceğin teminatı olan çocukların eğitim ve öğretim sürecine başlamadan önce ilkokula hazırlanmaları açısından sağladığı öneme dikkat çeken Kaymakam öğrencilere hayatları boyunca başarılı olmaları temennisinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın