Çiftci’ler ziyarette buluştu

Çiftci’ler ziyarette buluştu NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de Çiftci soyadlı iki isim bir ziyarette bir araya geldi. Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Çiftci ile geçtiğimiz günlerde Gülşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Mustafa Çiftci ziyarette bir araya geldi. Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Çiftci bu ilginç ziyareti “Gülşehir İlçemize İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görevlendirilen Sayın Mustafa […]

 Çiftci’ler ziyarette buluştu

21.10.2020 - 10:13

Güncelleme : 21.10.2020 - 10:13

Çiftci’ler ziyarette buluştu

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de Çiftci soyadlı iki isim bir ziyarette bir araya geldi.

Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Çiftci ile geçtiğimiz günlerde Gülşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Mustafa Çiftci ziyarette bir araya geldi.

Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Çiftci bu ilginç ziyareti “Gülşehir İlçemize İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görevlendirilen Sayın Mustafa Çiftci ye hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Rabbim hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin inşallah. Mustafa Çalışkan İlkokulu ve Vilayetler Birliği Anaokulu nu ziyaret ederek ilimiz eğitimi hakkında istişarede bulunduk. Tüm eğitim çalışanlarını verdikleri emekten dolayı tebrik ettik şükranlarımızı sunduk” diye aktardı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın