Karapınarlıların ayakları da, araçları da çamura batmayacak

Karapınarlıların ayakları da, araçları da çamura batmayacak NEVŞEHİR(MHA) Acıgöl ilçesine bağlı Karapınar kasabasında belediye ve özel idare ekiplerinin yaptıkları çalışmalarla arazi yolları da asfaltlandı. Geçtiğimiz günlerde kasaba içerisindeki yolların asfaltlanmasının ardından bu kez arazi yolları da asfalta kavuştu. Kasaba içinde yaklaşık 3 kilometrelik arazi yollarının il özel idaresi yol ekipleri tarafından asfaltlandığını söyleyen Karapınar Belediye […]

 Karapınarlıların ayakları da, araçları da çamura batmayacak

16.10.2020 - 12:31

Güncelleme : 16.10.2020 - 12:31

Karapınarlıların ayakları da, araçları da çamura batmayacak

NEVŞEHİR(MHA) Acıgöl ilçesine bağlı Karapınar kasabasında belediye ve özel idare ekiplerinin yaptıkları çalışmalarla arazi yolları da asfaltlandı.

Geçtiğimiz günlerde kasaba içerisindeki yolların asfaltlanmasının ardından bu kez arazi yolları da asfalta kavuştu.

Kasaba içinde yaklaşık 3 kilometrelik arazi yollarının il özel idaresi yol ekipleri tarafından asfaltlandığını söyleyen Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, “Kasabamızdaki yaya ve arazi yollarının standardının yükseltilmesi için il özel idaresi ekipleriyle yaptığımız çalışmalarla bu konuda büyük bir mesafe aldık. Bu çalışmanın yapılmasında bizlere destek olan AK Partili Nevşehir Milletvekillerimiz Sayın Mustafa Açıkgöz ve Sayın Yücel Menekşe’ye, Nevşehir Valimiz Sayın İnci Sezer Becel’e, İl Başkanımız Sayın M. Rauf Yanar’a, İl Genel Meclisi Başkanımız Sayın Gürbüz Dinç’e, İl Özel İdaresi Genel Sekreterimiz Sayın Kamil Duru’ya ve özel idaremizin fedakar ve çalışkan yol ekiplerine teşekkür ederiz” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın