Karaca’ya hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor

KGK İl Başkanı Karaca’ya hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor Küresel Gazeteciler Konseyi Nevşehir İl Başkanı Tolga Karaca’ya hayırlı olsun ziyaretleri aralıksız devam ediyor. Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) İl Başkanı Tolga Karaca’ya ilk ziyaret Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Türk Halk Bilimi Bölüm Başkanı Doç. Dr. Adem Öger ve Doç. Dr. Adem Tek ziyaret ederek Karaca’ya hayırlı […]

 Karaca’ya hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor

25.02.2021 - 3:20

Güncelleme : 25.02.2021 - 3:20

KGK İl Başkanı Karaca’ya hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor

Küresel Gazeteciler Konseyi Nevşehir İl Başkanı Tolga Karaca’ya hayırlı olsun ziyaretleri aralıksız devam ediyor.

Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) İl Başkanı Tolga Karaca’ya ilk ziyaret Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Türk Halk Bilimi Bölüm Başkanı Doç. Dr. Adem Öger ve Doç. Dr. Adem Tek ziyaret ederek Karaca’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. KGK İl Başkanı Karaca ile bir süre sohbet eden Öger ve Tek ziyaretin anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

“Azimli Gruptan Karaca’ya ziyaret”

Azimli Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akçur beraberinde yönetim kurulu üyeleri Ahmet Köksal, Sülayman Akçur, Metin Melih Akçur ve Mücahit Akçur ile Küresel Gazeteciler Konseyi Başkanı Tolga Karaca’yı ziyaret etti. Azimli Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akçur, KGK İl Başkanı Karaca’ya yeni görevinde başarılar dilerken Azimli Grup olarak her zaman yanlarında olduklarını ifade etti.

KGK İl Başkanı Tolga Karaca’da ziyaretlerinden dolayı Azimli Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akçur ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın