Göre güney çevre yolu yapım çalışmaları devam ediyor

Göre güney çevre yolu yapım çalışmaları devam ediyor NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri ile Su ve Kanal Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri köylerie daha iyi hizmet götürmek amacıyla çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar kapsamda; Kozaklı ilçesine bağlı Kanlıca, Avanos ilçesine bağlı Özkonak ve Altıpınar ile Gülşehir ilçesine bağlı Yalıntaş köylerinde sıcaktan deforme olan ve […]

 Göre güney çevre yolu yapım çalışmaları devam ediyor

08.07.2021 - 9:13

Güncelleme : 08.07.2021 - 9:13

Göre güney çevre yolu yapım çalışmaları devam ediyor

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri ile Su ve Kanal Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri köylerie daha iyi hizmet götürmek amacıyla çalışmalarına devam ediyor.

Çalışmalar kapsamda; Kozaklı ilçesine bağlı Kanlıca, Avanos ilçesine bağlı Özkonak ve Altıpınar ile Gülşehir ilçesine bağlı Yalıntaş köylerinde sıcaktan deforme olan ve akan bölgelerin tamiri gerçekleştirildi.

Avanos ve Çavuşin arası yollarımızda yama çalışmaları devam ederken, Göre – Güney çevre yolu arasında yol yapım çalışmalarda sürüyor.

Ürgüp ilçesine bağlı Karacaören Köyünde ise yol genişletme çalışmaların yanı sıra Merkez ilçeye bağlı Güvercinlik ve Kozaklı ilçesine bağlı Hızıruşağı Köylerinde oluşan içme suyu elektrik arızası giderildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın