KAPADOKYA’YI, TÜRKİYE’Yİ VE DÜNYAYI TANIYORUZ.

ALTINYILDIZ KREŞ VE ANAOKULUNDA; KAPADOKYA’YI, TÜRKİYE’Yİ VE DÜNYAYI TANIYORUZ.   Altınyıldız Kreş ve Anaokulunda öğrenciler yaptıkları etkinliklerle yöremiziden ve Ülkemizden başlayarak dünyayı tanımaya devam ediyor. Gökkuşağı sınıfı Karadeniz bölgesini tanıttı. Harita üzerinde şehirleri anlatıldı. Yöresel yemekleri tanıtarak kuymak yapıldı. Yetişen tarım ürünlerini anlattıktan sonra kız çocukları çay toplayarak gösteri yaptılar. Karadeniz’e özgü fıkralar anlatıldı, bölgenin […]

 KAPADOKYA’YI, TÜRKİYE’Yİ VE DÜNYAYI TANIYORUZ.

20.01.2021 - 14:21

Güncelleme : 20.01.2021 - 14:21

ALTINYILDIZ KREŞ VE ANAOKULUNDA; KAPADOKYA’YI, TÜRKİYE’Yİ VE DÜNYAYI TANIYORUZ.

 

Altınyıldız Kreş ve Anaokulunda öğrenciler yaptıkları etkinliklerle yöremiziden ve Ülkemizden başlayarak dünyayı tanımaya devam ediyor.

Gökkuşağı sınıfı Karadeniz bölgesini tanıttı. Harita üzerinde şehirleri anlatıldı. Yöresel yemekleri tanıtarak kuymak yapıldı. Yetişen tarım ürünlerini anlattıktan sonra kız çocukları çay toplayarak gösteri yaptılar. Karadeniz’e özgü fıkralar anlatıldı, bölgenin tarihi yerleri tanıtıldı.

Karadeniz’in eşsiz müzikleri ile horon gösterileri yapıldı. Gökkuşağı sınıfı Karadeniz’in eşsiz güzelliklerini Altınyıldız öğrencilerine zevkle anlattı. Müzik grubumuz Karadeniz müzikleri ile mini bir konser verdi.

Altınyıldızlı çocuklar yaparak, yaşayarak, görerek, öğrenmeye devam ediyor. Altınyıldız eğitim farkını her gösterisinde her programında bir daha ortaya koyuyor!

Mutlu çocukların okulu Altınyıldız Kreş ve Anaokulu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın