Kampanyaya Nevşehir’den destek

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından “Kardeşin ısınır, dünya ısınır. Haydi sen de gönül ver” sloganıyla İdlib’deki çocuklara destek amacı ile başlatılan yardım kampanyasına, Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü de destek verdi. İl Müdürlüğüne bağlı çeşitli birimlerce toplanan kışlık giysi, atkı, bere, eldiven, kazak, mont, bot, çorap ve pantolonlar Nevşehir Gençlik Merkezinde toplanarak Gençlik Liderleri […]

 Kampanyaya Nevşehir’den destek

21.02.2021 - 1:32

Güncelleme : 21.02.2021 - 1:32

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından “Kardeşin ısınır, dünya ısınır. Haydi sen de gönül ver” sloganıyla İdlib’deki çocuklara destek amacı ile başlatılan yardım kampanyasına, Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü de destek verdi.

İl Müdürlüğüne bağlı çeşitli birimlerce toplanan kışlık giysi, atkı, bere, eldiven, kazak, mont, bot, çorap ve pantolonlar Nevşehir Gençlik Merkezinde toplanarak Gençlik Liderleri ve Gönüllü Gençler ile titizlikle hazırlanarak Suriye’nin İdlib şehrindeki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere yola çıktı.

İl Müdürü Özdemir; “ Bakanlığımızın İblib’de zor şartlar altında yaşam mücadelesi veren insanlar için düzenlediği kıyafet yardımı kampanyasına İl Müdürlüğü olarak bizler de destek veriyoruz. Çeşitli birimlerimizce toplanan yardımları İdlib’e gönderiyoruz. Kampanyaya destek veren bütün ekip arkadaşlarımıza kurumum ve şahsım adına teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın