“Kaldırıma park edenin canına okurum”

“Kaldırıma park edenin canına okurum” NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, şehir merkezinde değişik yerleşim alanlarında zaman zaman göze çarpan kaldırım işgallerine karşın zabıta ekiplerine talimat verdiğini belirtirken, kaldırıma park edenin canına okurum dedi. Belediyenin yaptığı kaldırımların oldukça kaliteli ve pahalı kaldırımlar olduğunu söyleyen Başkan Arı, “Kaldırımlar insanlarımızın yürümesi için yapılıyor. Benim yaptığım kaldırımlarda pahalı […]

 “Kaldırıma park edenin canına okurum”

21.01.2021 - 9:44

Güncelleme : 21.01.2021 - 9:44

“Kaldırıma park edenin canına okurum”

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, şehir merkezinde değişik yerleşim alanlarında zaman zaman göze çarpan kaldırım işgallerine karşın zabıta ekiplerine talimat verdiğini belirtirken, kaldırıma park edenin canına okurum dedi.

Belediyenin yaptığı kaldırımların oldukça kaliteli ve pahalı kaldırımlar olduğunu söyleyen Başkan Arı, “Kaldırımlar insanlarımızın yürümesi için yapılıyor. Benim yaptığım kaldırımlarda pahalı kaldırımlar. Eğer birisi o kaldırıma aracını çıkarırsa kimse kusura bakmasın onun canına okurum. Babamın malı değil oralar. Babamın malı olsa müsamaha gösteririm. Ama bu kaldırımlar halkın malı. 115 bin 500 insanın emaneti olan parayla o kaldırımları yapacağız, Ahmet abi, Mehmet Abi, Rasim Arı oraya aracını park edecek. Yok öyle bir dünya. Zabıtaya talimat verdim. Kaldırımlar insanlarımızın yürümesi için yapılıyor, kaldırım işgallerine müsaade etmeyeceksiniz dedim. Bu konuda emniyetin de yetkisi var. Bu konuda taviz vermeyeceğim” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın