İYİ Partide Hacıbektaş ilçe teşkilatı yeniden şekillendirildi

İYİ Partide Hacıbektaş ilçe teşkilatı yeniden şekillendirildi NEVŞEHİR(MHA) İYİ Parti de Hacıbektaş ilçe teşkilatı yeniden şekillendirildi. İl Başkanı Ömer Ay ve yönetiminin bir süredir üzerinde çalıştığı Hacıbektaş teşkilatının daha da güçlendirilmesi amacıyla yapılan çalışma sonuçlandı. Yapılan Cevat Kılıç ilçe başkanlığına, Mustafa Kaya ve Hüseyin Akçaoğlu ilçe başkan yardımcılığına, Cevdet Taşkın ilçe muhasipliğine, Önder Çevik ise […]

 İYİ Partide Hacıbektaş ilçe teşkilatı yeniden şekillendirildi

03.07.2021 - 12:31

Güncelleme : 03.07.2021 - 12:31

İYİ Partide Hacıbektaş ilçe teşkilatı yeniden şekillendirildi

NEVŞEHİR(MHA) İYİ Parti de Hacıbektaş ilçe teşkilatı yeniden şekillendirildi.

İl Başkanı Ömer Ay ve yönetiminin bir süredir üzerinde çalıştığı Hacıbektaş teşkilatının daha da güçlendirilmesi amacıyla yapılan çalışma sonuçlandı.

Yapılan Cevat Kılıç ilçe başkanlığına, Mustafa Kaya ve Hüseyin Akçaoğlu ilçe başkan yardımcılığına, Cevdet Taşkın ilçe muhasipliğine, Önder Çevik ise ilçe sekreterliğine getirildiler.

İYİ Parti Hacıbektaş ilçe yönetiminde ayrıca Doğan Özdoğan, Güvenç Şahinli, Ahmet Aydın, Mehmet Yılmaz, Mahir Yüksel, Bilal Toprak, Cihan Özsoy, Önder Çevik, Bekir Yıldız, Mehmet Kavun, Suat Bakar, Gülnihal Çalışkan, Arif Uçar, Akın Kazanç, Ersin Özdemir, Erkan Kaya, İrfan Dönertaş, Mustafa Deveci, Özgür Barış Uçar, Nusret Öcal, Mustafa Şahan, Hüseyin Keleş, Hanifi Uyumaz, Ünal Kankal, Metin Yüksel, Ülker Akçaoğlu ve Ayşe Özcanatan isimleri de yer aldı.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın