Kar yağışı trafik kazalarına davetiye çıkardı

Kar yağışı trafik kazalarına davetiye çıkardı NEVŞEHİR(MHA) Tüm ülke genelinde olduğu gibi Nevşehir ili genelinde etkili olan kar yağışıyla birlikte maddi hasarlı ve yaralamalı trafik kazalarının sayısı da artıyor. Kar yağışıyla beraber yolların birer buz pistine dönme Nevşehir il merkezinde de dikkatsiz araç sürücülerini üzdü. Borsa kavşağında meydana gelen maddi hasarlı trafik kazasında bir ekmek […]

 Kar yağışı trafik kazalarına davetiye çıkardı

06.02.2023 - 14:36

Güncelleme : 06.02.2023 - 14:36

Kar yağışı trafik kazalarına davetiye çıkardı

NEVŞEHİR(MHA) Tüm ülke genelinde olduğu gibi Nevşehir ili genelinde etkili olan kar yağışıyla birlikte maddi hasarlı ve yaralamalı trafik kazalarının sayısı da artıyor.

Kar yağışıyla beraber yolların birer buz pistine dönme Nevşehir il merkezinde de dikkatsiz araç sürücülerini üzdü. Borsa kavşağında meydana gelen maddi hasarlı trafik kazasında bir ekmek dağıtım aracıyla bir binek otomobil çarpıştı.

Yaralananın olmadığı trafik kazasında her iki araç sürücüsünün bir süre sözlü tartışmasının ardından yaşanan kaza gerilimi dindi.

Yetkililer özellikle bu tür karlı yağışlarla birlikte araç sürücülerinin hız limitlerine daha fazla dikkat etmeleri gerektiğine dikkat çekiyorlar.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın