İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.

NEVESOB İLE ULUSLARARASI BALKAN ÜNİVERSİTESİ ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI. Makedonya’da 2006 yılında Türkiye Cumhuriyeti destekleriyle kurulan Uluslararası Balkan Üniversitesi’yle Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği arasında işbirliği protokolü imzalandı. Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Pınarbaşı ve Uluslararası Balkan Üniversitesi Rektör Danışmanı Fahri Karaman arasında imzalanan protokol kapsamında; Esnaf ve Sanatkarlarımızın yakınlarının Makedonya’da […]

 İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.

07.07.2021 - 11:35

Güncelleme : 07.07.2021 - 11:35

NEVESOB İLE ULUSLARARASI BALKAN ÜNİVERSİTESİ ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.

Makedonya’da 2006 yılında Türkiye Cumhuriyeti destekleriyle kurulan Uluslararası Balkan Üniversitesi’yle Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği arasında işbirliği protokolü imzalandı.

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Pınarbaşı ve Uluslararası Balkan Üniversitesi Rektör Danışmanı Fahri Karaman arasında imzalanan protokol kapsamında; Esnaf ve Sanatkarlarımızın yakınlarının Makedonya’da bulunan Uluslararası Balkan Üniversitesi’nde Hukuk, Mühendislik, Diş Hekimliği ve Eğitim Fakültesi bölümlerini ister ÖSYM tercihiyle isterse sınav şartı olmaksızın tercih edebilecekler.

Konuyla ilgili açıklama yapan Pınarbaşı; ülkemizin kurmuş olduğu ve 2006 yılından bugüne başarılı çalışmalara imza atan Uluslararası Balkan Üniversitesiyle evlatlarımızın kariyerlerinde önemli bir basamak olan yurtdışı eğitimini makul şartlarda karşılamaya yönelik imzalanan bu protokol kapsamında, dileyen esnaf ve sanatkarlarımız detaylı bilgi alarak çocuklarının eğitimini Makedonya’da gerçekleştirebilecek.

Ayrıntılı bilgi için: +90 850 460 50 34 / Whatsapp hattı: +90 555 090 59 06 /Websitesi: balkan.edu.tr iletişim kanallarını esnaf ve sanatkarlarımız kullanabilir.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın