İŞ-KUR – HEM ve NZO çilek yetiştiriciliği kursu açacak

İŞ-KUR – HEM ve NZO çilek yetiştiriciliği kursu açacak NEVŞEHİR(MHA) Şehit Jandarma Onbaşı Muhammet Can Biçici Nevşehir Halk Eğitim Merkezi, İş-Kur ve Nevşehir Ziraat Odası işbirliğiyle çilek yetiştiriciliği kursunun açılması planlanıyor. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Fedakar Koçak, “Ziraat odası başkanınıza hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Ayrıca bakanlığımızın tarım nüfusumuz gençleşiyor projesi kapsamında […]

 İŞ-KUR – HEM ve NZO çilek yetiştiriciliği kursu açacak

20.04.2021 - 11:15

Güncelleme : 20.04.2021 - 11:15

İŞ-KUR – HEM ve NZO çilek yetiştiriciliği kursu açacak

NEVŞEHİR(MHA) Şehit Jandarma Onbaşı Muhammet Can Biçici Nevşehir Halk Eğitim Merkezi, İş-Kur ve Nevşehir Ziraat Odası işbirliğiyle çilek yetiştiriciliği kursunun açılması planlanıyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Fedakar Koçak, “Ziraat odası başkanınıza hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Ayrıca bakanlığımızın tarım nüfusumuz gençleşiyor projesi kapsamında İş- Kur ile birlikte çilek yetiştiriciliği kursu ile ilgili ziraat odası başkanımız ile karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. Söz konusu kursumuzla ilgili gelişmeleri önümüzdeki kamuoyu ile paylaşacağız” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın