İlk etapta 5 bin ton patates alımı yapıldı

İlk etapta 5 bin ton patates alımı yapıldı NEVŞEHİR(MHA) AK Partili belediyeler Nevşehir ve Niğde yöresi patates üreticilerinin depolarda kalan ürünlerini alarak ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıyor. İlk etapta 5 bin ton alımı yapılan patatesin dağıtımına da başlandı. Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, “AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı projesi çerçevesinde, Her zorlukla omuz omuza […]

 İlk etapta 5 bin ton patates alımı yapıldı

10.02.2021 - 9:23

Güncelleme : 10.02.2021 - 9:23

İlk etapta 5 bin ton patates alımı yapıldı

NEVŞEHİR(MHA) AK Partili belediyeler Nevşehir ve Niğde yöresi patates üreticilerinin depolarda kalan ürünlerini alarak ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıyor.

İlk etapta 5 bin ton alımı yapılan patatesin dağıtımına da başlandı.

Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, “AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı projesi çerçevesinde, Her zorlukla omuz omuza vererek mücadele eden AK Belediyelerimiz çiftçi kardeşlerimizin de yanındadır. Bu kapsamda AK Partili belediyelerimiz, Nevşehir ve Niğde’de çiftçilerinden aldıkları ilk etapta 5 bin ton patatesi İhtiyaç sahibi vatandaşlarımıza dağıtacaklar. Bu anlamda destekleri için İl Başkanımız Mustafa Rauf Yanar’a, AK Partili Nevşehir Milletvekillerimiz Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe’ye teşekkür ederim. Hayırlı olsun” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın