İl Müdürü Baltacı bilgilendirme ziyaretlerini sürdürüyor

İl Müdürü Baltacı bilgilendirme ziyaretlerini sürdürüyor NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Sosyal Güvenlik İl Müdürü Mehmet Baltacı beraberindeki heyet ile İlimizde en fazla istihdamın sağlandığı işyerlerinden olan Personel A.Ş yi ziyaret etti. Bilgilendirme ve Rehberlik faaliyetleri kapsamında yapılan ziyarette Personel A.Ş. Müdürü Yunus Koray Can ve İdari İşler Koordinatörü Özkan Ekmekçioğlu ile bir araya gelen İl Müdürü Baltacı, […]

 İl Müdürü Baltacı bilgilendirme ziyaretlerini sürdürüyor

02.11.2020 - 10:55

Güncelleme : 02.11.2020 - 10:55

İl Müdürü Baltacı bilgilendirme ziyaretlerini sürdürüyor

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Sosyal Güvenlik İl Müdürü Mehmet Baltacı beraberindeki heyet ile İlimizde en fazla istihdamın sağlandığı işyerlerinden olan Personel A.Ş yi ziyaret etti.

Bilgilendirme ve Rehberlik faaliyetleri kapsamında yapılan ziyarette Personel A.Ş. Müdürü Yunus Koray Can ve İdari İşler Koordinatörü Özkan Ekmekçioğlu ile bir araya gelen İl Müdürü Baltacı, Can’a Sosyal Güvenlik Bilgilendirme ve Rehberlik Kılavuzu ile broşürlerinden takdim ederek, istihdam ve COVİD-19 Pandemi sürecinde Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından sağlanan hizmetler hakkında bilgi verdi. Sıcak ve samimi ortamda geçen ziyaret sonrası İl Müdürü Baltacı Personel A.Ş. çalışanları ile de görüştü.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın