Hayat boyu öğrenmeye devam

Hayat boyu öğrenmeye devam NEVŞEHİR(MHA) Acıgöl ilçesinde Hayat Boyu Öğrenme faaliyetlerinin artırılması, yaygınlaştırılması ve çevre şartlarına uygun taleplerin toplanması için Halk Eğitim Merkezi Müdürü Caner Ertaş,  kasaba ve köylerimizdeki çalışmalarına devam ediyor. Kamu kurumlarına ait binalarda kurs açılabilecek alanların tespiti ile birlikte okul müdürleri ve muhtarlar ile fikir alışverişinde bulunarak, her köyde ve kasabada hayat […]

 Hayat boyu öğrenmeye devam

13.11.2020 - 13:12

Güncelleme : 13.11.2020 - 13:12

Hayat boyu öğrenmeye devam

NEVŞEHİR(MHA) Acıgöl ilçesinde Hayat Boyu Öğrenme faaliyetlerinin artırılması, yaygınlaştırılması ve çevre şartlarına uygun taleplerin toplanması için Halk Eğitim Merkezi Müdürü Caner Ertaş,  kasaba ve köylerimizdeki çalışmalarına devam ediyor.

Kamu kurumlarına ait binalarda kurs açılabilecek alanların tespiti ile birlikte okul müdürleri ve muhtarlar ile fikir alışverişinde bulunarak, her köyde ve kasabada hayat boyu öğrenmenin gerçekleşmesi için çalışmalara devam ediyor. 

Ertaş ziyaret ettiği Karacaören Köyü, Karapınar Kasabası, Tatlarin Kasabası, Tepeköy, Ağıllı Köyü muhtarlarına ve okul müdürlerine teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın