Hastalara ve yakınlarına moral amacıyla canlı müzik konseri verildi

Şehit Demet Sezen Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri tarafından Nevşehir Devlet Hastanesinde tedavi gören hastalara ve yakınlarına moral amacıyla canlı müzik konseri verildi. Müdürlüğümüz ve Nevşehir Devlet Hastanesi Başhekimliği iş birliğiyle düzenlenen konserle moral bulan hasta ve hasta yakınları hem türkülere eşlik etti hem oynadı. Proje hakkında açıklama yapan İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın […]

 Hastalara ve yakınlarına moral amacıyla canlı müzik konseri verildi

07.05.2022 - 8:06

Güncelleme : 07.05.2022 - 8:06

Şehit Demet Sezen Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri tarafından Nevşehir Devlet Hastanesinde tedavi gören hastalara ve yakınlarına moral amacıyla canlı müzik konseri verildi.

Müdürlüğümüz ve Nevşehir Devlet Hastanesi Başhekimliği iş birliğiyle düzenlenen konserle moral bulan hasta ve hasta yakınları hem türkülere eşlik etti hem oynadı.

Proje hakkında açıklama yapan İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Memet Polat “Meslek Liseleri Ailelerle Buluşuyor çerçevesinde bu projeyi gerçekleştiriyoruz. Hastanemizde özellikle hastalarımıza moral vermek amaçlı bu projeyi gerçekleştiriyoruz. Bundan sonraki süreçte de halkımız için bu çalışmalarımız devam edecek.” dedi.

Şehit Demet Sezen Güzel Sanatlar Lisesi öğrenci ve öğretmenlerine böylesine anlamlı bir projede yer aldıkları için teşekkür ederiz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın