Ertaş, PÜİS’in Konya’daki bayi toplantısına katıldı

Genel Başkan Yardımcısı Musa Ertaş, PÜİS’in Konya’daki bayi toplantısına katıldı Petrol Ürünleri İşveren Sendikası (PÜİS) Genel Başkan Yardımcısı Musa Ertaş, PÜİS tarafından Konya’da düzenlenen bayilerle istişare toplantısına katıldı. Petrol Ürünleri İşveren Sendikası (PÜİS) Genel Başkan Yardımcısı Musa Ertaş, PÜİS tarafından Konya’da düzenlenen bayilerle istişare toplantısına katıldı İlgili Haber NEVŞEHİR HALKINA TEŞEKKÜRLER! Konya Ticaret Odası’nda yapılan […]

 Ertaş, PÜİS’in Konya’daki bayi toplantısına katıldı

20.05.2022 - 18:46

Güncelleme : 20.05.2022 - 18:46

Genel Başkan Yardımcısı Musa Ertaş, PÜİS’in Konya’daki bayi toplantısına katıldı

Petrol Ürünleri İşveren Sendikası (PÜİS) Genel Başkan Yardımcısı Musa Ertaş, PÜİS tarafından Konya’da düzenlenen bayilerle istişare toplantısına katıldı.

Petrol Ürünleri İşveren Sendikası (PÜİS) Genel Başkan Yardımcısı Musa Ertaş, PÜİS tarafından Konya’da düzenlenen bayilerle istişare toplantısına katıldı

Konya Ticaret Odası’nda yapılan toplantıya PÜİS Genel Başkanı İmran Okumuş, PÜİS Genel Başkan Yardımcısı Musa Ertaş, PÜİS Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Sözen ,PÜİS Konya Şube Başkanı Mustafa Asar, Konya Ticaret Odası Başkanı Selçuk Öztürk ve sektör temsilcileri katıldı.

PÜİS Konya Bölge Başkanı Mustafa Asar’ın açış konuşmasıyla başlayan toplantı, PÜİS Genel Başkanı İmran Okumuş’un konuşmasıyla devam etti.

Bayilerin sorunlarının çözümü için PÜİS’in yaptığı çalışmaları ve elde ettiği kazanımları dile getiren Genel Başkan Okumuş, elektronik sistemlerle yapılan satışlarda bayilerden kesinti yapılamamasının tamamen PÜİS’in çalışmaları sonucunda elde edildiğini söyledi.

Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nevşehirli İş İnsanı Musa Ertaş, PÜİS’in İl başkanları ve ilçe başkanları atamasını yaparak teşkilatını daha da güçlendirdigini söyledi.  Ekonomik olarak bayiler nefes alıyorsa bunun PÜİS sayesinde olduğunu vurgulayan Ertaş, “Sektörün ve sendikanın geleceği ve sorunları ile ilgili yapılan istişarelerde sektörün daha iyi gelişebilmesi için sektör temsilcileri tarafından fikirler beyan edilmiştir” dedi.

Genel Başkan Okumuş’un konuşmasının ardından soru cevap bölümüne geçildi.

Daha sonra sektörde 50 yılını dolduran bayilere ve PÜİS Konya Bölgesine bağlı İl ve ilçelere atanan başkanlara birer plaket verildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın