HAK-İŞ’ ten Başkan Kemikkıran’a ziyaret

HAK-İŞ’ ten Başkan Kemikkıran’a ziyaret NEVŞEHİR(MHA) Hak-İş Konfederasyonu Nevşehir ve Kayseri İl Başkanlığı, AK Parti Nevşehir İl Başkanı olarak seçilen Ali Kemikkıran’ı ziyaret etti. Kurum temsilcileri ile birlikte Başkan Kemikkıran’ı ziyaret eden Hak-İş Nevşehir İl Başkanı M. Fatih Mutlu, “Sayın AK Parti İl Başkanımızı makamında ziyaret ederek yeni görevinden dolayı başarılar diledik. Konfederasyonumuzun ve bağlı […]

 HAK-İŞ’ ten Başkan Kemikkıran’a ziyaret

18.03.2021 - 7:28

Güncelleme : 18.03.2021 - 7:28

HAK-İŞ’ ten Başkan Kemikkıran’a ziyaret

NEVŞEHİR(MHA) Hak-İş Konfederasyonu Nevşehir ve Kayseri İl Başkanlığı, AK Parti Nevşehir İl Başkanı olarak seçilen Ali Kemikkıran’ı ziyaret etti.

Kurum temsilcileri ile birlikte Başkan Kemikkıran’ı ziyaret eden Hak-İş Nevşehir İl Başkanı M. Fatih Mutlu, “Sayın AK Parti İl Başkanımızı makamında ziyaret ederek yeni görevinden dolayı başarılar diledik. Konfederasyonumuzun ve bağlı sendikalarımızın faaliyetleri hakkında bilgi verdik. Rabbim hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. AK Parti İl Başkanı Sayın Ali Kemikkıran’a Konfederasyonumuza göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın