SÜSLÜ’DEN CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

UÇHİSAR BELEDİYE BAŞKANIMIZ OSMAN SÜSLÜ’DEN CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA MESAJI Uçhisar Belediye Başkanımız Osman Süslü, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkanımız Osman Süslü mesajında; “Azim, inanç ve cesaretin vücut bulduğu bir destanın neticesinde büyük fedakârlıklar ve ağır bedellerle kurulan cumhuriyetimizin 97. yıldönümünü gururla kutluyoruz. Aziz milletimiz 97 yıl önce bugün, iradesine pranga vurdurmayacağını, […]

 SÜSLÜ’DEN CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

28.10.2020 - 11:35

Güncelleme : 28.10.2020 - 11:35

UÇHİSAR BELEDİYE BAŞKANIMIZ OSMAN SÜSLÜ’DEN CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

Uçhisar Belediye Başkanımız Osman Süslü, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkanımız Osman Süslü mesajında; “Azim, inanç ve cesaretin vücut bulduğu bir destanın neticesinde büyük fedakârlıklar ve ağır bedellerle kurulan cumhuriyetimizin 97. yıldönümünü gururla kutluyoruz. Aziz milletimiz 97 yıl önce bugün, iradesine pranga vurdurmayacağını, hürriyetinden asla taviz vermeyeceğini kanıyla, canıyla bütün dünyaya göstermiştir. Büyük bedellerle kazandığımız, Cumhuriyet’le taçlandırdığımız o mücadele ruhu bugün de milletimize ilham kaynağı olmaya devam ediyor. 15 Temmuz destanı bunun en güzel örneğidir. Bu süreçte birliğimize ve beraberliğimize kastedenlere asla fırsat vermeyecek, 2023’te Cumhuriyetimizin 100. yılını daha anlamlı kılabilmek için hedeflerimize azim ve kararlılıkla ilerleyeceğiz.

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, Kurtuluş Savaşımızın kazanılmasına ve yeni devletimizin kurulmasına öncülük eden tüm kahramanlarımızı rahmetle ve saygıyla anıyorum. Onlara ve tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın