Gününüz kutlu olsun

Gününüz kutlu olsun NEVŞEHİR(MHA) TÜRSAB Kapadokya Bölge Başkanı Talip Aldemir, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı. Kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla doğru ve tarafsız bir şekilde hareket ederek fikirlerini özgürce paylaşmak için mücadele veren tüm emekçi gazetecilerin zor şartlarda çalıştığını ifade eden Aldemir, “Gazetecilerin aldıkları bilgiyi hızlı, doğru ve tarafsız bir şekilde kamuoyunu […]

 Gününüz kutlu olsun

09.01.2021 - 12:29

Güncelleme : 09.01.2021 - 12:29

Gününüz kutlu olsun

NEVŞEHİR(MHA) TÜRSAB Kapadokya Bölge Başkanı Talip Aldemir, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla doğru ve tarafsız bir şekilde hareket ederek fikirlerini özgürce paylaşmak için mücadele veren tüm emekçi gazetecilerin zor şartlarda çalıştığını ifade eden Aldemir, “Gazetecilerin aldıkları bilgiyi hızlı, doğru ve tarafsız bir şekilde kamuoyunu bilgilendirmek gibi kutsal bir görevi vardır. İlkeli ve tarafsız habercilik yapan basın yayın kuruluşlarımıza ve çalışanlarına işlerinde yardımcı olmaya devam edeceğiz. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gece gündüz demeden çalışarak kamuoyunu bilgilendirmek için mücadele eden, tüm basın mensuplarımızın gününü kutluyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın