Derinkuyu Kaymakamlığı koltuğunda artık Muhammed Yılmaz var

Derinkuyu Kaymakamlığı koltuğunda artık Muhammed Yılmaz var NEVŞEHİR(MHA) Derinkuyu ilçesinin yeni kaymakamı Muhammed Yılmaz geçtiğimiz günlerde görevine başladı. Yılmaz, 09. 11. 1991 yılında Ankara ili Keçiören ilçesinde dünyaya geldi. İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimini Ankara’da tamamladıktan sonra 2015 yılında Dumlupınar Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslar arası İlişkiler bölümünden mezun oldu. 2018 yılında Kütahya Kaymakam Adayı olarak […]

 Derinkuyu Kaymakamlığı koltuğunda artık Muhammed Yılmaz var

29.09.2020 - 10:13

Güncelleme : 29.09.2020 - 10:13

Derinkuyu Kaymakamlığı koltuğunda artık Muhammed Yılmaz var

NEVŞEHİR(MHA) Derinkuyu ilçesinin yeni kaymakamı Muhammed Yılmaz geçtiğimiz günlerde görevine başladı.

Yılmaz, 09. 11. 1991 yılında Ankara ili Keçiören ilçesinde dünyaya geldi. İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimini Ankara’da tamamladıktan sonra 2015 yılında Dumlupınar Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslar arası İlişkiler bölümünden mezun oldu. 2018 yılında Kütahya Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine başladı. Muğla Milas ve Manisa Kula ilçelerinde Kaymakam Refikliği stajını, Edirne ilinde Mülkiye Teftiş stajını tamamladı.

Çankırı – Orta, Sinop – Erfelek, Kütahya – Dumlupınar ilçelerinde Kaymakam Vekilliği görevlerinde bulunduktan sonra, İngiltere Cambridge şehrinde Anglia Ruskin Üniversitesi’nde yabancı dil eğitimini aldı. Ardından Nevşehir – Derinkuyu ilçesinde görevine başladı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın