Öner’den hane ziyaretleri

Öner’den hane ziyaretleri NEVŞEHİR(MHA) Avanos ilçe Kaymakamı Olgun Öner hane ziyaretleri kapsamında Alaeddin mahallesinde ikamet eden aileleri ziyaret etti. Ziyarette Kaymakam Olgun Öner’e, Kaymakam Refiki Ömer Sirkeci ile Vakıf Müdürü eşlik etti. Hane ziyaretlerinde aileler ile yakından ilgilenen Kaymakam aileler hakkında bilgi alarak istek ve taleplerini dinledi. Ailelerin ihtiyaç ve taleplerinin imkânlar doğrultusunda karşılanması ve sorunların çözümü […]

 Öner’den hane ziyaretleri

24.01.2021 - 0:51

Güncelleme : 24.01.2021 - 1:35

Öner’den hane ziyaretleri

NEVŞEHİR(MHA) Avanos ilçe Kaymakamı Olgun Öner hane ziyaretleri kapsamında Alaeddin mahallesinde ikamet eden aileleri ziyaret etti.

Ziyarette Kaymakam Olgun Öner’e, Kaymakam Refiki Ömer Sirkeci ile Vakıf Müdürü eşlik etti.

Hane ziyaretlerinde aileler ile yakından ilgilenen Kaymakam aileler hakkında bilgi alarak istek ve taleplerini dinledi.

Ailelerin ihtiyaç ve taleplerinin imkânlar doğrultusunda karşılanması ve sorunların çözümü noktasında gerekli hassasiyetin gösterileceğini belirten Kaymakam Olgun Öner, vatandaşların hanelerinde ziyaret ederek hasbihal etmek, onları dinlemek, ihtiyacı olan vatandaşların kamu hizmetlerine erişimini kolaylaştırmak ve devletimizin şefkatli elinin her zaman yanlarında olduğu hissettirmek amacı ile hane ziyaretlerini gerçekleştirdiğini belirterek hane ziyaretlerinin devam edeceğini söyledi.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın