Gülşehir’de karla mücadele aralıksız sürüyor

Gülşehir’de karla mücadele aralıksız sürüyor NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’e kar yağışının ilk gününden itibaren Gülşehir Belediyesi kar ve buzlanmayla mücadele ekipleri de yollara koyuldu. Gerek zaman zaman devam eden kar nedeniyle ana ve ara yolların kapanmaması, gerekse özellikle gece saatlerinde yollarda buzlanma yaşanmaması için Gülşehir belediyesi ekipleri yol açma ve tuzlama çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Karla mücadele ekiplerinin […]

 Gülşehir’de karla mücadele aralıksız sürüyor

16.01.2021 - 11:44

Güncelleme : 16.01.2021 - 11:44

Gülşehir’de karla mücadele aralıksız sürüyor

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’e kar yağışının ilk gününden itibaren Gülşehir Belediyesi kar ve buzlanmayla mücadele ekipleri de yollara koyuldu.

Gerek zaman zaman devam eden kar nedeniyle ana ve ara yolların kapanmaması, gerekse özellikle gece saatlerinde yollarda buzlanma yaşanmaması için Gülşehir belediyesi ekipleri yol açma ve tuzlama çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Karla mücadele ekiplerinin 24 saat esasıyla çalışmalarını sürdüreceğine dikkat çeken Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftçi, bu konuda herhangi bir sorun yaşayan ilçe sakinlerinin ve vatandaşların belediyeye ulaşabileceklerini de belirtti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın