SÜSLÜ’DEN KURBAN BAYRAMI HEDİYESİ-2

BAŞKANIMIZ OSMAN SÜSLÜ’DEN KURBAN BAYRAMI HEDİYESİ-2 Uçhisar Belediyesi Kültür Yayınlarından-2- “Antik Çağ’dan Günümüze Uçhisar Kapadokya” baskıya girdi Başkanımız Osman Süslü’nün talimatlarıyla uzun araştırmalar ve incelemeler sonucu oluşturulan bu yeni çalışmada gelişmiş bir turizm merkezi olan Kasabamızın tarih öncesi dönemden günümüze kadar uzanan tarihi ve kültürü hakkında ayrıntılı bilgiler verilmiştir. Uçhisar Belediye Başkanımız Osman Süslü konuyla […]

 SÜSLÜ’DEN KURBAN BAYRAMI HEDİYESİ-2

19.07.2021 - 8:14

Güncelleme : 19.07.2021 - 8:14

BAŞKANIMIZ OSMAN SÜSLÜ’DEN KURBAN BAYRAMI HEDİYESİ-2
Uçhisar Belediyesi Kültür Yayınlarından-2- “Antik Çağ’dan Günümüze Uçhisar Kapadokya” baskıya girdi
Başkanımız Osman Süslü’nün talimatlarıyla uzun araştırmalar ve incelemeler sonucu oluşturulan bu yeni çalışmada gelişmiş bir turizm merkezi olan Kasabamızın tarih öncesi dönemden günümüze kadar uzanan tarihi ve kültürü hakkında ayrıntılı bilgiler verilmiştir.
Uçhisar Belediye Başkanımız Osman Süslü konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Tarih, bilgi ve bilinci olmadan geçmişi anlamak da gerekli dersleri çıkartmak da, sağlıklı bir gelecek inşa etmek de mümkün değildir. Sağlam bir gelecek ancak geçmişi anlamakla mümkün olmaktadır. Bu yüzden kasabamız hakkında ilk kez bilimsel verilerle birinci elden ana kaynaklarla ve geniş bir fotoğraf arşivi ile hazırlanan bu kitap gelecek nesillere emanetimizdir. Bu değerli kitabı Kurban Bayramı vesilesiyle evlerinize ulaştırmayı planlıyoruz. Güzel bir bayram geçirmenizi temenni eder; selam, sevgi ve saygılarımı sunarım ” sözlerine yer verdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın