“Güçlü kadınlara, güzel yarınlara” projesi sürüyor

“Güçlü kadınlara, güzel yarınlara” projesi sürüyor NEVŞEHİR(MHA) Kapadokya Kadın Dayanışma Derneği tarafından Temmuz 2020’de başlatılan ve bu yılın Haziran ayında tamamlanacak olan güçlü kadınlara, güzel yarınlara isimli proje sürüyor. Kapadokya Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Hayriye Demirbilek, proje kapsamında sivil toplum kuruluşları ve kadınlara yönelik eğitimlerin pandemi yasakları öncesinde verildiğini, şu an için pandemi yasakları nedeniyle […]

 “Güçlü kadınlara, güzel yarınlara” projesi sürüyor

28.01.2021 - 9:23

Güncelleme : 28.01.2021 - 9:23

“Güçlü kadınlara, güzel yarınlara” projesi sürüyor

NEVŞEHİR(MHA) Kapadokya Kadın Dayanışma Derneği tarafından Temmuz 2020’de başlatılan ve bu yılın Haziran ayında tamamlanacak olan güçlü kadınlara, güzel yarınlara isimli proje sürüyor.

Kapadokya Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Hayriye Demirbilek, proje kapsamında sivil toplum kuruluşları ve kadınlara yönelik eğitimlerin pandemi yasakları öncesinde verildiğini, şu an için pandemi yasakları nedeniyle eğitim çalışmalarının yapılamadığını dile getirdi.

Demirbilek, “Projemiz kapsamında STK güçlendirme eğitimlerimizi tamamladık. Pandemi dolayısıyla yasakların olmadığı dönemde kadın eğitimlerimizi verdik. Pandemi nedeniyle şu anda eğitimlerimize ara verdik. Ama projemiz Haziran 2021 tarihine kadar sürecek” açıklamasında bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın