Başkan Arı’nın en büyük şansı

Başkan Arı’nın en büyük şansı NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in son dönemlerde yetiştirdiği, değerlerini beri bir bilen, basın ve yayın konusunda eline su dökülemeyecek bir isim var ki; Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’nın da en büyük şanslarından biri. 25 yıla yakın basın – yayın tecrübesi ile Nevşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünde görev yapan, belediyenin haber […]

 Başkan Arı’nın en büyük şansı

26.09.2020 - 13:08

Güncelleme : 26.09.2020 - 13:08

Başkan Arı’nın en büyük şansı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in son dönemlerde yetiştirdiği, değerlerini beri bir bilen, basın ve yayın konusunda eline su dökülemeyecek bir isim var ki; Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’nın da en büyük şanslarından biri.

25 yıla yakın basın – yayın tecrübesi ile Nevşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünde görev yapan, belediyenin haber yükünü üzerinde taşıyan A. Mert Özpamuk bu konuda Başkan Arı’nın en büyük destekçilerinden biri.

Gerek haber yazımı konusunda İHA tecrübesiyle öne çıkan, yıllarca yerel TV lerde önemli mevkilerde görev üstlenen A. Mert Özpamuk saygınlığı ve sevilen kişiliği ile de Nevşehir basın camiasının önemli bir değeri.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın