Gizligider Başkan Aksoy’u ziyaret etti

Gizligider Başkan Aksoy’u ziyaret etti NEVŞEHİR(MHA) Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Hukuk Hizmetleri Genel Müdürü Ebubekir Gizligider Derinkuyu belediye başkanını makamında ziyaret etti. ve 26. Dönem Ak Parti Nevşehir Milletvekili olarak görev yapan Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Hukuk Hizmetleri Genel Müdürü Ebubekir Gizligider ile Ak Parti Nevşehir İl Yönetim Kurulu Üyeleri Gökmen Yamangil ve Fatih Ceran […]

 Gizligider Başkan Aksoy’u ziyaret etti

28.04.2021 - 11:01

Güncelleme : 28.04.2021 - 11:01

Gizligider Başkan Aksoy’u ziyaret etti

NEVŞEHİR(MHA) Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Hukuk Hizmetleri Genel Müdürü Ebubekir Gizligider Derinkuyu belediye başkanını makamında ziyaret etti.

  1. ve 26. Dönem Ak Parti Nevşehir Milletvekili olarak görev yapan Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Hukuk Hizmetleri Genel Müdürü Ebubekir Gizligider ile Ak Parti Nevşehir İl Yönetim Kurulu Üyeleri Gökmen Yamangil ve Fatih Ceran başkan Bülent Aksoy’u makamında ziyaret ettiler.

Yapılan görüşmede ilçeye yapılan hizmetler ve yapılacak olan yatırımlar ile ilgili bilgi aktaran başkan Aksoy, ziyaretten ve yapılan desteklerden dolayı Hukuk Hizmetleri Genel Hizmetleri Genel Müdürü Ebubekir Gizligider’e teşekkür etti.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın