Gençlik Kampı hazırlıkları sürüyor

Gençlik Kampı hazırlıkları sürüyor NEVŞEHİR(MHA) Eylül ayında Hacıbektaş ilçesinde Ulusal düzeyde yapılması planlanan 2021 Hacıbektaş Veli Yılı Gençlik Kampı hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Hacı Bektaş Veli anısına düzenlenecek Ulusal Gençlik Kampı için alanlarda incelemelerde bulunuldu. İncelemelere İl Müdürü Özdemir’in yanı sıra Bakanlığımız Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğümüzden gelen ekiple birlikte Hacıbektaş Kaymakamı Kübra Kurtoğlu ve […]

 Gençlik Kampı hazırlıkları sürüyor

12.07.2021 - 10:56

Güncelleme : 12.07.2021 - 10:56

Gençlik Kampı hazırlıkları sürüyor

NEVŞEHİR(MHA) Eylül ayında Hacıbektaş ilçesinde Ulusal düzeyde yapılması planlanan 2021 Hacıbektaş Veli Yılı Gençlik Kampı hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor.

Hacı Bektaş Veli anısına düzenlenecek Ulusal Gençlik Kampı için alanlarda incelemelerde bulunuldu. İncelemelere İl Müdürü Özdemir’in yanı sıra Bakanlığımız Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğümüzden gelen ekiple birlikte Hacıbektaş Kaymakamı Kübra Kurtoğlu ve Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok’da katıldı.

İl Müdürü Özdemir; ”Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun ilimizi ziyaretinde yapmış olduğumuz toplantıda gündeme gelen ve Sayın Bakanımızın talimatıyla Ulusal düzeyde her yıl geleneksel olarak yapılması planlanan Gençlik Kampı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda güzel ülkemizin dört bir yanından gelecek olan misafirlerimizi şehrimizde en üst düzeyde ağırlamak ve Pir Hünkar Hacı Bektaş-ı Veli’nin menkıbelerini hissettirmek istiyoruz” dedi.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın