Esnaf kredi kulisleri fokur fokur

Esnaf kredi kulisleri fokur fokur NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de pandemi nedeniyle henüz zaman yapılacağı kesin bir tarihle belli olmayan Esnaf sanatkarlar kredi kefalet kooperatifi seçimleri öncesinde kulisler fokur fokur kaynamaya devam ediyor. Yaklaşık 25 yıldır kredi kefalet kooperatifi başkanlığı koltuğunda oturan Başkan Kemal Ay’ın yeniden aday olacağını açıkladığı seçimde üç ayrı adayın çıkma olasılığı gözüküyor. Yakın bir […]

 Esnaf kredi kulisleri fokur fokur

09.02.2021 - 9:09

Güncelleme : 09.02.2021 - 9:09

Esnaf kredi kulisleri fokur fokur
NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de pandemi nedeniyle henüz zaman yapılacağı kesin bir tarihle belli olmayan Esnaf sanatkarlar kredi kefalet kooperatifi seçimleri öncesinde kulisler fokur fokur kaynamaya devam ediyor.
Yaklaşık 25 yıldır kredi kefalet kooperatifi başkanlığı koltuğunda oturan Başkan Kemal Ay’ın yeniden aday olacağını açıkladığı seçimde üç ayrı adayın çıkma olasılığı gözüküyor.
Yakın bir tarihe kadar Başkan Ay’ın vekilliğini üstlenen Erdoğan Korkutmaz ve henüz adaylığını açıklamayan ancak kulis çalışmalarını sürdüren bir ismin daha başkanlığa aday olması bekleniyor.
Bazı esnaf odası başkanlarının da bu süreçte kredi kefalet kooperatifi seçimlerinde kimi destekleyeceğine yönelik sinyallerde gelmeye devam ediyor. Bazı oda başkanlarının daha şimdiden saflarını belli ederek açık açık hangi adayı destekleyeceğini açıkladığı gözlenirken, bazılarının ise çekimser kaldığı belirtiliyor.
Bilindiği üzere pandemi nedeniyle esnaf kredi kooperatiflerinin genel kurulları da Mart ayına ertelenmişti. Pandemi koşullarına göre genel kurulların ne zaman yapılacağı muhtemelen Şubat ayı sonunda netlik kazanacak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın