EMLAK VE ÇEVRE TEMİZLİK VERGİSİ UYARISI

NEVŞEHİR BELEDİYESİNDEN EMLAK VE ÇEVRE TEMİZLİK VERGİSİ UYARISI Nevşehir Belediyesi, emlak ve çevre temizlik vergilerinin ikinci taksiti ödeme süresinin 30 Kasım’da sona ereceğini duyurdu. Belediyeden yapılan açıklamada, emlak ve çevre temizlik vergileri ikinci taksitinin ödeme süresinin 30 Kasım’da sona ereceği, vatandaşların cezalı duruma düşmemeleri için bu süreye kadar ödemesini yapması gerektiği belirtildi. Mükellefler ödemelerini TC […]

 EMLAK VE ÇEVRE TEMİZLİK VERGİSİ UYARISI

23.11.2020 - 11:42

Güncelleme : 23.11.2020 - 11:42

NEVŞEHİR BELEDİYESİNDEN EMLAK VE ÇEVRE TEMİZLİK VERGİSİ UYARISI

Nevşehir Belediyesi, emlak ve çevre temizlik vergilerinin ikinci taksiti ödeme süresinin 30 Kasım’da sona ereceğini duyurdu.

Belediyeden yapılan açıklamada, emlak ve çevre temizlik vergileri ikinci taksitinin ödeme süresinin 30 Kasım’da sona ereceği, vatandaşların cezalı duruma düşmemeleri için bu süreye kadar ödemesini yapması gerektiği belirtildi.

Mükellefler ödemelerini TC kimlik numarası veya sicil numarası ile Nevşehir Belediyesi Hizmet Binası ve 2000 Evler Mahallesi’nde bulunan belediye veznelerine nakit veya kredi kartı ile yapabilecekleri gibi belediye veznelerine gelmeden internet üzerinden de e-belediye ve Nevşehir Belediyesi Mobil Uygulaması aracılığıyla da gerçekleştirebilecek.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın