Eline, emeğine sağlık başkanım

Eline, emeğine sağlık başkanım NEVŞEHİR(MHA) İl Genel Meclisi Başkanı Gürbüz Dinç, Ürgüp ilçe merkezindeki yol ve kaldırım düzenleme çalışmalarından dolayı işte bu sözlerle Başkan Mehmet Aktürk’e teşekkür etti. AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Ürgüp ilçe başkanı Oğuz Kahraman, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kamil Duru ve il genel meclisi üyeleri Mevlüt Çakır ve Gökhan […]

 Eline, emeğine sağlık başkanım

03.11.2020 - 9:56

Güncelleme : 03.11.2020 - 9:56

Eline, emeğine sağlık başkanım

NEVŞEHİR(MHA) İl Genel Meclisi Başkanı Gürbüz Dinç, Ürgüp ilçe merkezindeki yol ve kaldırım düzenleme çalışmalarından dolayı işte bu sözlerle Başkan Mehmet Aktürk’e teşekkür etti.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Ürgüp ilçe başkanı Oğuz Kahraman, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kamil Duru ve il genel meclisi üyeleri Mevlüt Çakır ve Gökhan Bilge ile birlikte Ürgüp Belediyesinin yapmış olduğu yol ve kaldırım çalışmalarını yerinde gören Başkan Dinç, “Başkanımız Mehmet Aktürk’e yapmış olduğu bu çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz. Ürgüp’e yakışan olmuş. Elline, emeğine sağlık başkanım” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın