Öner hane ziyaretlerini sürdürüyor

Öner hane ziyaretlerini sürdürüyor NEVŞEHİR(MHA) Avanos İlçe Kaymakamı Olgun Öner Alâeddin mahallesinde aile ziyaretlerine devam ederken aile bireylerinin durumu hakkında bilgi alarak istek ve talepleri dinledi. Vatandaşların evlerine misafir olduğu ziyaretleri önemsediğini vurgulayan Kaymakam Olgun Öner, “Her fırsatta vatandaşlarımızla bazen Kaymakamlığımızda bazen de evlerinde bir araya geliyoruz. Bu ziyaretleri oldukça önemsiyoruz dedi. Ziyaretlerin devam edeceğini […]

 Öner hane ziyaretlerini sürdürüyor

28.01.2021 - 9:31

Güncelleme : 28.01.2021 - 9:31

Öner hane ziyaretlerini sürdürüyor

NEVŞEHİR(MHA) Avanos İlçe Kaymakamı Olgun Öner Alâeddin mahallesinde aile ziyaretlerine devam ederken aile bireylerinin durumu hakkında bilgi alarak istek ve talepleri dinledi.

Vatandaşların evlerine misafir olduğu ziyaretleri önemsediğini vurgulayan Kaymakam Olgun Öner, “Her fırsatta vatandaşlarımızla bazen Kaymakamlığımızda bazen de evlerinde bir araya geliyoruz. Bu ziyaretleri oldukça önemsiyoruz dedi.

Ziyaretlerin devam edeceğini belirten Kaymakam Olgun Öner’e, Kaymakam Refiki Ömer Sirkeci ile Vakıf Müdürü de eşlik etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın