EBS’ ye kar-kış engeli yok

EBS’ ye kar-kış engeli yok NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de Eğitimin tek yetkili sendikası Eğitim-Bir-Sen’de kar yağışı ve zorlu kış koşulları çalışmaya engel değil. Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Çiftci ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri 2021 yılının ilk günlerinden itibaren üyelerine ulaşmaya, onların sorunları ve taleplerini almaya devam ediyor. Avanos ilçesinde Anadolu Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi, Özkonak […]

 EBS’ ye kar-kış engeli yok

16.01.2021 - 11:39

Güncelleme : 16.01.2021 - 11:39

EBS’ ye kar-kış engeli yok

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de Eğitimin tek yetkili sendikası Eğitim-Bir-Sen’de kar yağışı ve zorlu kış koşulları çalışmaya engel değil.

Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Çiftci ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri 2021 yılının ilk günlerinden itibaren üyelerine ulaşmaya, onların sorunları ve taleplerini almaya devam ediyor.

Avanos ilçesinde Anadolu Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi, Özkonak Hacı Halil Türkkan Anadolu Lisesi. Özkonak Cumhuriyet Ortaokulu, Göynük İlkokulunu ziyaret eden Başkanı Çiftci ve yönetim kurulu üyeleri bu zor süreçte yoğun emek veren eğitim ordusunun fedakar neferlerine şükranlarını da sundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın