Dünya Şampiyonu Çolak’tan ziyaret

2019 yılında Almanya’da düzenlenen Artistik Cimnastik Dünya Şampiyonası’nda dünya şampiyonluğu ve geçtiğimiz günlerde Mersin’de düzenlenen Avrupa Erkekler Artistik Cimnastik Şampiyonası’nda halka aletinde Avrupa Şampiyonu olarak altın madalya kazanan İbrahim Çolak, Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir’i Çok Amaçlı Spor salonunda ziyaret etti. Ziyarete İl Müdürü Özdemir, Şube Müdürü Sence Kaya ve Sporcularımız ile Aileleri katıldı. […]

 Dünya Şampiyonu Çolak’tan ziyaret

28.01.2021 - 7:07

Güncelleme : 28.01.2021 - 7:07

2019 yılında Almanya’da düzenlenen Artistik Cimnastik Dünya Şampiyonası’nda dünya şampiyonluğu ve geçtiğimiz günlerde Mersin’de düzenlenen Avrupa Erkekler Artistik Cimnastik Şampiyonası’nda halka aletinde Avrupa Şampiyonu olarak altın madalya kazanan İbrahim Çolak, Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir’i Çok Amaçlı Spor salonunda ziyaret etti.

Ziyarete İl Müdürü Özdemir, Şube Müdürü Sence Kaya ve Sporcularımız ile Aileleri katıldı.

İbrahim Çolak şampiyon olabilmek nasıl çalıştığını, neler yaptığını  sporcularımıza anlattı. Sporcularımızında bir gün kendisi gibi şampiyonluk yaşamaları için azimle sabırla çalışmalarını söyledi.

Ülkemize büyükler kategorisindeki ilk dünya şampiyonluğunu getiren İbrahim Çolak ziyarette, “Altın madalyayı kazanarak İstiklal marşını okutmanın gururunu yaşadım, yarışmada tüm Türkiye’nin arkamda olduğunu biliyordum. Şampiyona öncesi omuz rahatsızlığım vardı ve Dünya Şampiyonasından sonra ilk şampiyona olan Mersin’de düzenlenen Avrupa Erkekler Artistik Cimnastik şampiyonasında altın madalya kazandığım için çok mutluyum. Beni her zaman destekleyen aileme, hocalarıma, Antrenörlerime, Şavkar Spor Kulübüne ve herkese çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

İl Müdürü Özdemir, “Ay-yıldızlı bayrağımızı dalgalandırarak İstiklal Marşını tüm dünyaya birinci olarak okutturmanız sayesinde tüm Türkiye büyük bir sevinç yaşadı. Başta fedakar ailenizi, antrenör ve yöneticilerinizi ve seni bu büyük başarıdan dolayı kutluyorum. Senden Olimpiyat Şampiyonluğu bekliyoruz inşallah. Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak sizlerin daha büyük başarılar elde etmesi için elimizden gelen her türlü desteği vermeye hazırız” dedi.

İl Müdürü Özdemir İbrahim Çolak’a yeni zaferler ve Şampiyonluklar için başarılarının devamını diledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın