DRİFT VE RALLİ OTOMOBİLLERİNİN GÖSTERİSİ NEFES KESTİ

DRİFT VE RALLİ OTOMOBİLLERİNİN GÖSTERİSİ NEFES KESTİ Cumhuriyet’in kuruluşunun 97. Yıl dönümü kutlamaları çerçevesinde Nevşehir’de drift ve ralli otomobillerinin gösterisi nefes kesti. Belediye Başkanı Rasim Arı, bindiği drift aracı ile Nevşehir sokaklarında vatandaşları selamladı. Ankara Otomobil Sporları Kulübü’nün 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları kapsamında organize ettiği Nevşehir Otomobil Sporları Festivali Nevşehir Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi. […]

 DRİFT VE RALLİ OTOMOBİLLERİNİN GÖSTERİSİ NEFES KESTİ

30.10.2020 - 7:01

Güncelleme : 30.10.2020 - 7:01

DRİFT VE RALLİ OTOMOBİLLERİNİN GÖSTERİSİ NEFES KESTİ

Cumhuriyet’in kuruluşunun 97. Yıl dönümü kutlamaları çerçevesinde Nevşehir’de drift ve ralli otomobillerinin gösterisi nefes kesti. Belediye Başkanı Rasim Arı, bindiği drift aracı ile Nevşehir sokaklarında vatandaşları selamladı.

Ankara Otomobil Sporları Kulübü’nün 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları kapsamında organize ettiği Nevşehir Otomobil Sporları Festivali Nevşehir Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Etkinlikler kapsamında ilk olarak drift ve ralli otomobilleri ile kortej yapıldı. Nevşehir Valiliği önünden başlayan kortej Atatürk Bulvarı’nı takip ederek Nevşehir Belediyesi önünde son buldu.

Kortejde drift otomobiline eşi Melek Arı ile birlikte binen Belediye Başkanı Rasim Arı vatandaşları selamladı.

Kortejin Nevşehir Belediyesi önünden ve Atatürk Bulvarı üzerinden geçişi sırasında vatandaşlar büyük çoşku yaşadı.

Cep telefonları ile kortej içerisindeki otomobilleri fotoğraflayan vatandaşlar belediye önünde araçların önünde hatıra fotoğrafı çektirdi.

Drift ve ralli otomobilleri kortejin ardından Göre yolundan Nevşehir Kalesine bağlanan yolda gösteri yaptı.

Büyük ilgiyle izlenen gösteri aynı zamanda Nevşehir Belediyesi’nin web tv kanalı olan Tvnev ekranlarından canlı olarak yayınlandı.

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı burada gazetecilere yaptığı açıklamada, “Pandemi nedeniyle salonlarda program yapmak problem olduğu için açık alanda etkinlik yapmak istedik. ANOK ile birlikte kortej ve gösteri yaptık. Yarışçılar ve halkımız burada keyifli bir gün yaşadı. Beraberinde bir heyecan yaşanması sağlanmış oldu. Cumhuriyet Bayramı’nı farklı bir şekilde kutlamış olduk. Federasyon temsilcilerine teşekkür ediyorum. Cumhuriyet Bayramının

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın