Bayramlaşma Öğretmenevi bahçesinde gerçekleştirildi

Bayramlaşma Öğretmenevi bahçesinde gerçekleştirildi NEVŞEHİR(MHA) Kurban Bayramı nedeniyle Avanos Kaymakamlığı bayramlaşma programı yapıldı. Avanos İlçe Kaymakamı Olgun Öner’in yanı sıra Belediye Başkanı Celal Alper İbaş’ında katıldığı program, koronavirüs salgını ile mücadelenin etkin olarak sürdürülebilmesi için mevcut tedbirler kapsamında bu yıl Kurban Bayramı arife günü Avanos Öğretmenevi bahçesinde gerçekleştirildi. Bayramlaşma törenine; Avanos Belediye Başkanı Celal Alper […]

 Bayramlaşma Öğretmenevi bahçesinde gerçekleştirildi

26.07.2021 - 10:47

Güncelleme : 26.07.2021 - 10:47

Bayramlaşma Öğretmenevi bahçesinde gerçekleştirildi

NEVŞEHİR(MHA) Kurban Bayramı nedeniyle Avanos Kaymakamlığı bayramlaşma programı yapıldı.

Avanos İlçe Kaymakamı Olgun Öner’in yanı sıra Belediye Başkanı Celal Alper İbaş’ında katıldığı program, koronavirüs salgını ile mücadelenin etkin olarak sürdürülebilmesi için mevcut tedbirler kapsamında bu yıl Kurban Bayramı arife günü Avanos Öğretmenevi bahçesinde gerçekleştirildi.

Bayramlaşma törenine; Avanos Belediye Başkanı Celal Alper İbaş, Avanos Kaymakamı Olgun Öner, belde belediye başkanları, daire amirleri, il genel meclis üyeleri, sivil toplum kuruluş temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlarımız katıldı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın