DİP gelin gibi süslendi

DİP gelin gibi süslendi NEVŞEHİR(MHA) AK Parti hafta başında il kongresini yapıyor. Kongrenin yapılacağı Damat İbrahimpaşa Spor Salonu adeta gelin gibi süslendi. AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın video konferans sistemiyle katılacağı, Parti genel başkan yardımcılarının da katılacakları il kongresi öncesinde spor salonunda hummalı bir çalışma vardı. Kongre sonrasında koltuğunu Ali Kemikkıran’a […]

 DİP gelin gibi süslendi

21.02.2021 - 1:00

Güncelleme : 21.02.2021 - 1:00

DİP gelin gibi süslendi

NEVŞEHİR(MHA) AK Parti hafta başında il kongresini yapıyor. Kongrenin yapılacağı Damat İbrahimpaşa Spor Salonu adeta gelin gibi süslendi.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın video konferans sistemiyle katılacağı, Parti genel başkan yardımcılarının da katılacakları il kongresi öncesinde spor salonunda hummalı bir çalışma vardı.

Kongre sonrasında koltuğunu Ali Kemikkıran’a devir edecek olan Mustafa Rauf Yanar’ın yanı sıra Milletvekili Yücel Menekşe’nin de bizzat takip ettiği çalışmalara kadın kolları başkanı ve beraberindeki çok sayıda kadın da destek verdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın