Dijital Çağda Aile Ve Gençlik

Türkiye’de bilimsel bilgi ve teknolojide olağanüstü gelişmelerin yaşandığı, iletişim ve etkileşim imkânlarının arttığı, değişim ve dönüşümün hızlandığı bir süreçte toplumun çekirdeğini oluşturan aileye karşı saldırılar artmakta, Sosyal hayat, insan ilişkileri aile kurumu ve gençliğin ahlakı derinden etkilenmektedir. En etkin iletişim aracı olan dijital mecrada toplumun temeli aileyi yozlaştıracak, gençliğin ahlakını bozacak görsel ve kavramlar malum […]

 Dijital Çağda Aile Ve Gençlik

20.05.2022 - 18:47

Güncelleme : 20.05.2022 - 18:47

Türkiye’de bilimsel bilgi ve teknolojide olağanüstü gelişmelerin yaşandığı, iletişim ve etkileşim imkânlarının arttığı, değişim ve dönüşümün hızlandığı bir süreçte toplumun çekirdeğini oluşturan aileye karşı saldırılar artmakta, Sosyal hayat, insan ilişkileri aile kurumu ve gençliğin ahlakı derinden etkilenmektedir. En etkin iletişim aracı olan dijital mecrada toplumun temeli aileyi yozlaştıracak, gençliğin ahlakını bozacak görsel ve kavramlar malum odaklar tarafından üretilmektedir.
Dijital mecrada ki bu saldırılara karşı aile hayatını öven, sevdiren, kuvvetlendiren milli ve manevi değerlerimize dayanan görsel ve kavramların üretilmesi ve dijital mecrada yaygınlaştırılması, genç kardeşlerimize ulaştırılması hedeflenmektedir.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın