Dereceye girenler Nevşehir’i Bursa’da temsil edecek

Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2021 alp disiplini kayak yarışması 18/01/2021 tarihinde Erciyes Kayak Pistinde yapıldı. Yarışmaya farklı yaş gruplarından katılım sağlayan sporcular katıldı. Yapılan müsabakalar sonucunda dereceye giren sporculara ödüllerini Nevşehir Gençlik ve Spor il Müdürü Muhsin ÖZDEMİR, Kayak İl Temsilcisi Taner AKSOY ve KAPSED Kulüp Başkanı Oğuzhan TEKİN tarafından verildi. […]

 Dereceye girenler Nevşehir’i Bursa’da temsil edecek

21.01.2021 - 6:13

Güncelleme : 21.01.2021 - 6:13

Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2021 alp disiplini kayak yarışması 18/01/2021 tarihinde Erciyes Kayak Pistinde yapıldı. Yarışmaya farklı yaş gruplarından katılım sağlayan sporcular katıldı. Yapılan müsabakalar sonucunda dereceye giren sporculara ödüllerini Nevşehir Gençlik ve Spor il Müdürü Muhsin ÖZDEMİR, Kayak İl Temsilcisi Taner AKSOY ve KAPSED Kulüp Başkanı Oğuzhan TEKİN tarafından verildi.

Dereceye giren sporcularımız Bursa Uludağ’da yapılacak olan yarışmalarda ilimizi temsil edeceklerdir.Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2021 alp disiplini kayak yarışması 18/01/2021 tarihinde Erciyes Kayak Pistinde yapıldı. Yarışmaya farklı yaş gruplarından katılım sağlayan sporcular katıldı. Yapılan müsabakalar sonucunda dereceye giren sporculara ödüllerini Nevşehir Gençlik ve Spor il Müdürü Muhsin ÖZDEMİR, Kayak İl Temsilcisi Taner AKSOY ve KAPSED Kulüp Başkanı Oğuzhan TEKİN tarafından verildi.

Dereceye giren sporcularımız Bursa Uludağ’da yapılacak olan yarışmalarda ilimizi temsil edeceklerdir.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın