DEMOKRASİ ŞEHİTLERİMİZİ VE GAZİLERİMİZİ SAYGI VE MİNNETLE ANIYORUZ

ALTINYILDIZ EĞİTİM KURUMLARI OLARAK 15 TEMMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİMİZİ VE GAZİLERİMİZİ SAYGI VE MİNNETLE ANIYORUZ   15 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleştirilen ve amacı ülkemizin istiklalinin ve istikbalinin karartılması olan hain darbe teşebbüsü, Türk Halkının üstün cesareti sayesinde bastırılmış ve hain emelleri engellenmiştir. Ülkemizin birliğine, kardeşliğimize ve demokrasimize karşı olanların da karşısına dikileceğiz. Çünkü devletimiz ve ülkemiz […]

 DEMOKRASİ ŞEHİTLERİMİZİ VE GAZİLERİMİZİ SAYGI VE MİNNETLE ANIYORUZ

15.07.2021 - 11:58

Güncelleme : 15.07.2021 - 11:58

ALTINYILDIZ EĞİTİM KURUMLARI OLARAK 15 TEMMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİMİZİ VE GAZİLERİMİZİ SAYGI VE MİNNETLE ANIYORUZ

 

15 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleştirilen ve amacı ülkemizin istiklalinin ve istikbalinin karartılması olan hain darbe teşebbüsü, Türk Halkının üstün cesareti sayesinde bastırılmış ve hain emelleri engellenmiştir.

Ülkemizin birliğine, kardeşliğimize ve demokrasimize karşı olanların da karşısına dikileceğiz. Çünkü devletimiz ve ülkemiz var oldukça biz de varız. Demokrasi varsa hepimiz varız.

Tarihe geçen bu destansı demokrasi mücadelesinde hayatını kaybeden milli direnişin kahraman şehitlerine Allah’tan rahmet, kıymetli ailelerine sabırlar diliyoruz, gazilerimizi minnetle anıyoruz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın