Dedikoduların da, soruların da ilk sırasında Başkan Arı var

Dedikoduların da, soruların da ilk sırasında Başkan Arı var NEVŞEHİR(MHA) Son bir haftadır Nevşehir’de nereye adım atarsanız atın Belediye Başkanı Rasim Arı’nın istifa edip etmediği ya da görevden alınıp alınmayacağı konusu öncelikli gündem konusu haline geldi. Çok ilginç diyalogların yaşandığı bu günlerde kimilerine göre istifa etmiş ama kamuoyuna şimdilik açıklanmıyor, kimilerine göre ise Parti genel […]

 Dedikoduların da, soruların da ilk sırasında Başkan Arı var

29.01.2021 - 12:13

Güncelleme : 29.01.2021 - 12:13

Dedikoduların da, soruların da ilk sırasında Başkan Arı var

NEVŞEHİR(MHA) Son bir haftadır Nevşehir’de nereye adım atarsanız atın Belediye Başkanı Rasim Arı’nın istifa edip etmediği ya da görevden alınıp alınmayacağı konusu öncelikli gündem konusu haline geldi.

Çok ilginç diyalogların yaşandığı bu günlerde kimilerine göre istifa etmiş ama kamuoyuna şimdilik açıklanmıyor, kimilerine göre ise Parti genel merkezi bazında konuyla ilgili görüşmeler devam ediyor.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun katıldığı bir programda “Evet istifa ettiğini biliyoruz. Ama partimize katılırmı şimdilik bir şey diyemem” sözleri de bu dedikodu ve soru kazanını harlayan hususlardan biri haline gelmiş durumda.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın