Çocuklarımızı cesaretlendirmeli ve onları güçlü kılmalıyız

Çocuklarımızı cesaretlendirmeli ve onları güçlü kılmalıyız NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp Ziraat Odası Başkanı Mustafa Korkmaz, yeni eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Korkmaz, “2020-2021 Eğitim-öğretim yılı için ilk ders zili çaldı. Okullarına kavuşan, kavuşacak olan okul öncesi ve birinci sınıfa başlayacak yavrularımıza, evlatlarımıza yeni eğitim / öğretim yılı hayırlı olsun. Minik evlatlarımıza, değerli velilerimize, fedakar […]

 Çocuklarımızı cesaretlendirmeli ve onları güçlü kılmalıyız

22.09.2020 - 11:44

Güncelleme : 22.09.2020 - 11:44

Çocuklarımızı cesaretlendirmeli ve onları güçlü kılmalıyız

NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp Ziraat Odası Başkanı Mustafa Korkmaz, yeni eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Korkmaz, “2020-2021 Eğitim-öğretim yılı için ilk ders zili çaldı. Okullarına kavuşan, kavuşacak olan okul öncesi ve birinci sınıfa başlayacak yavrularımıza, evlatlarımıza yeni eğitim / öğretim yılı hayırlı olsun. Minik evlatlarımıza, değerli velilerimize, fedakar eğitim ordumuza 2020 / 2021 Eğitim Öğretim Yılının sağlık, mutluluk, başarı dolu bir yıl olmasını diliyoruz. İnşallah tez zamanda bu salgın hastalıktan kurtuluruz, çocuklarımız arkadaşları ile doya doya kucaklaşır, oynarlar. Çocuklarımızı cesaretlendirmeli, onları güçlü kılmalıyız” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın