CHP’den engelli kadına akülü araba hediyesi

CHP’den engelli kadına akülü araba hediyesi NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir İl Başkanlığınca Hacıbektaş ilçesine bağlı Kayaaltı köyünde bulunan engelli kadına akülü araba hediye edildi. Söz konusu akülü engelli arıcını bizzat kendisi engelli kadına teslim eden İl Başkanı Kamil Gülmez, “Hacıbektaş ilçemizin Kayaaltı köyünde engelli bir vatandaşımıza engelli akülü arabası hediye ettik. Bu arabanın temininde […]

 CHP’den engelli kadına akülü araba hediyesi

06.02.2021 - 12:01

Güncelleme : 06.02.2021 - 12:01

CHP’den engelli kadına akülü araba hediyesi

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir İl Başkanlığınca Hacıbektaş ilçesine bağlı Kayaaltı köyünde bulunan engelli kadına akülü araba hediye edildi.

Söz konusu akülü engelli arıcını bizzat kendisi engelli kadına teslim eden İl Başkanı Kamil Gülmez, “Hacıbektaş ilçemizin Kayaaltı köyünde engelli bir vatandaşımıza engelli akülü arabası hediye ettik. Bu arabanın temininde katkıları olan Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na, Genel Başkan Yardımcımız Sayın Bülent Kuşoğlu’na, Genel Başkan Yardımcımız Sayın Yüksel Taşkın’a ve Taşkın Ayvaz’a çok teşekkür ederiz” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın