CHP ekonomi masası üyeleri Nevşehir’e geliyor

CHP ekonomi masası üyeleri Nevşehir’e geliyor NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi Ekonomi Masası Üyeleri, Parti Sözcüsü Faik Öztrak’ın başkanlığında Nevşehir’e geliyor. 24 Şubat Çarşamba günü sabah saatlerinde Nevşehir’de olmaları beklenen heyet akşam saatlerine kadar çeşitli ziyaretlerde bulunacak. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan CHP İl Başkanı Kamil Gülmez, Parti sözcüsü Faik Öztrak’ın başkanlığında Nevşehir’e gelecek olan ekonomi masası […]

 CHP ekonomi masası üyeleri Nevşehir’e geliyor

22.02.2021 - 8:54

Güncelleme : 22.02.2021 - 9:14

CHP ekonomi masası üyeleri Nevşehir’e geliyor

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi Ekonomi Masası Üyeleri, Parti Sözcüsü Faik Öztrak’ın başkanlığında Nevşehir’e geliyor.

24 Şubat Çarşamba günü sabah saatlerinde Nevşehir’de olmaları beklenen heyet akşam saatlerine kadar çeşitli ziyaretlerde bulunacak.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan CHP İl Başkanı Kamil Gülmez, Parti sözcüsü Faik Öztrak’ın başkanlığında Nevşehir’e gelecek olan ekonomi masası üyelerinin Saat 10.00’da Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığında STK ve iş insanlarıyla bir araya geleceğini, Nevşehir’in içerisinde bulunduğu ekonomik sıkıntılar ve çözüm önerileri üzerine görüş alışverişinde bulunacaklarını söyledi.

Heyetin bu toplantının ardından İl merkezinde esnaf ziyaretlerinde de bulunacağını kaydeden Başkan Gülmez, heyetin Ürgüp Dinler Otel’de turizm sektör temsilcileriyle bir araya da geleceğini belirtti.

Avanos Belediye Başkanlığını da ziyaret edecek olan heyetin akşam saatlerinde Nevşehir’den ayrılacağını söyleyen CHP İl Başkanı Kamil Gülmez, heyetin bu ziyaretlerden elde edeceği verileri bir rapor halinde Parti genel merkezine de sunacağını ifade etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın