CHP davanın yakın takibinde

CHP davanın yakın takibinde NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in Hacıbektaş ilçesine bağlı Karaburna ve Karaburç köyleri sınırlarındaki maden ve altın arama çalışmalarıyla ilgili yasal süreç devam ediyor. Her iki köy halkının konuyla ilgili taleplerini ve tepkilerini sık sık gündeme taşıyan CHP İl Başkanı Kamil Gülmez ve beraberindeki parti yöneticileri Kayseri Bölge İdare Mahkemesindeki davayı takip ediyor. Karaburç ve […]

 CHP davanın yakın takibinde

13.07.2021 - 9:34

Güncelleme : 13.07.2021 - 9:34

CHP davanın yakın takibinde

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in Hacıbektaş ilçesine bağlı Karaburna ve Karaburç köyleri sınırlarındaki maden ve altın arama çalışmalarıyla ilgili yasal süreç devam ediyor.

Her iki köy halkının konuyla ilgili taleplerini ve tepkilerini sık sık gündeme taşıyan CHP İl Başkanı Kamil Gülmez ve beraberindeki parti yöneticileri Kayseri Bölge İdare Mahkemesindeki davayı takip ediyor.

Karaburç ve Karaburna köylerinin çevre davası İçin Kayseri bölge idare mahkemesindeki oturumu takip etmeyi edeceklerini belirten Başkan Kamil Gülmez, her iki köy halkının hak arayışlarının hep yanında olmayı da sürdüreceklerini dile getirdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın